O OJ Electronics

Know-how tworzy 50 lat nowych możliwości

W 2014 r. OJ Electronics obchodzi pięćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia działalności w zakresie projektowania i rozwoju elektronicznych układów sterowania przeznaczonych do kontroli działania systemów ogrzewania podłogowego oraz kontroli działania i mocy instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC). W tym czasie zgromadziliśmy specjalistyczne doświadczenie oraz wiedzę techniczną, dzięki którym możemy opracowywać innowacyjne, standardowe jak również zindywidualizowane, rozwiązania wspierające rozwój i funkcjonowanie przedsiębiorstw naszych klientów. W centrum naszej uwagi znajduje się projektowanie i wytwarzanie produktów charakteryzujących się wysoką jakością, funkcjonalnością, niezawodnością, dobrym wzornictwem i intuicyjnym działaniem.

Nasza główna siedziba mieści się w Sønderborg w Danii, a produkty są dostępne za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej na całym świecie. Cieszymy się silną międzynarodową pozycją, którą zapewniają nam spółki zależne i biura sprzedaży zlokalizowane na kluczowych zagranicznych rynkach, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Rosji oraz Polsce.

Koncentracja na zrównoważonym rozwoju

Celem działalności OJ Electronics jest opracowywanie inteligentnych rozwiązań, które zapewniają maksymalny komfort przy najmniejszym możliwym zużyciu energii. W ostatecznej perspektywie, nasze produkty pomagają tworzyć innowacyjne i energooszczędne układy sterowania klimatem pomieszczeń, niezależnie od tego, czy są to kontrolery działania elektrycznych lub hydraulicznych systemów ogrzewania podłogowego, czy też kontrolery działania i mocy instalacji grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych (HVAC). Więcej na temat naszych praktyk mających na celu zapewnienie zrównoważonego rozwoju znajdziesz tutaj.

Nasza marka

Know How Creates
Know How Creates

Know How Creates jest naszą obietnicą w Państwa kierunku: łączymy naszą wiedzę i doświadczenie w celu znalezienia najlepszego z możliwych rozwiązań.

Kontakt z

OJ Electronics
Kontakt z OJ Electronics

Dialog i bliska kooperacja są najkrótszą drogą do znalezienia idealnych rozwiązań.

Nowości

i wydarzenia
Nowości i wydarzenia

Informacje o wszystkich wydarzeniach i nowościach w OJ Electronics możesz znaleźć tutaj.

Green Comfort

Inteligentna kontrola
Green Comfort

Inteligentna kontrola umożliwiająca osiągnięcie maksymalnego komfortu oraz obniżenie zużycia energii.