Know-How Creates...

Od ponad pięćdziesięciu lat OJ Electronics specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju elektronicznych układów sterowania przeznaczonych do kontroli instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC) oraz systemów ogrzewania podłogowego. Sprawdzony, a przy tym elastyczny łańcuch dostaw zapewnia wysoką jakość i niezawodność wszystkich naszych urządzeń.

Rozumiemy wyzwania, na jakie napotykasz i będziemy ściśle z Tobą współpracować, by znaleźć właściwe, nieszablonowe rozwiązania. Dzięki specjalizacji naszych kompetencji tworzymy nowe możliwości podnoszenia komfortu życia ludzi.

Wyjątkowy poziom wiedzy i zrozumienia, jaki wnosimy do każdego projektu – i każdego produktu – to kwintesencja naszej działalności i nasza obietnica wobec Ciebie.

W skrócie:„Know-how tworzy”.

Produkty

Kontrola systemów wentylacyjnych (HVAC)
Produkty HVAC STEROWANIE I MOC

Nasze produkty związane z kontrolą systemów HVAC skupione są głównie na wentylacji. Zobacz naszą ofertę HVAC tutaj.

Produkty

Elektryczne ogrzewanie podłogowe
Produkty Elektryczne podłogowe

Nasze termostaty do kontroli elektrycznego ogrzewania podłogowego, znane są z doskonałego połączenia wyglądu i funkcjonalności. Zobacz pełną ofertę tutaj.

Produkty

Wodne ogrzewanie podłogowe
Produkty Hydrauliczne podłogowe

System OJ Waterline™ wyznacza standardy dla inteligentnej i profesjonalnej kontroli wodnego ogrzewania i chłodzenia. Zobacz pełną ofertę tutaj.

Produkty

Systemy przeciwoblodzeniowe
Produkty Systemy przeciwoblodzeniowe

Ekonomiczna kontrola systemów przeciwoblodzeniowych. Zobacz naszą pełną ofertę tutaj..