Inteligentne rozwiązania

Maksymalny komfort i minimalne zużycie energii

Dla OJ Electronics dążenie do zrównoważonego rozwoju to nasza ambicja, by tworzyć inteligentne rozwiązania, które zapewniają maksymalny komfort przy najmniejszym możliwym zużyciu energii. To nasza odpowiedzialność wobec klientów w zakresie dostarczania im najlepszych i najbardziej energooszczędnych produktów spośród dostępnych na rynku. I wreszcie, to nasza odpowiedzialność za najwyższe zawodowe kwalifikacje pracowników, zwiększające naszą zdolność do odpowiadania na wymogi rynku w przyszłości.

 

Wizja & polityka

Ekologiczna wizja:

OJ Electronics będzie kontynuować działalność w zakresie opracowywania inteligentnych rozwiązań, które zapewniają maksymalny komfort przy minimalnym zużyciu energii.

Ekologiczna strategia:

Dla OJ Electronics dążenie do zrównoważonego rozwoju to takie podejście do działalności gospodarczej, które ma na celu osiąganie najlepszych możliwych rezultatów dla przedsiębiorstwa i jego interesariuszy oraz dla środowiska.

Efekt:

We wszystkich swoich decyzjach oraz procesach biznesowych OJ Electronics dąży do osiągania odpowiedniej równowagi pomiędzy względami ekonomicznymi, ludzkimi i środowiskowymi.

Nasza marka

Know How Creates
Know How Creates

Know How Creates jest naszą obietnicą w Państwa kierunku: łączymy naszą wiedzę i doświadczenie w celu znalezienia najlepszego z możliwych rozwiązań.

Nasza misja

& wartości
Nasza misja & wartości

OJ Electronics podwyższa komfort życia i jakość otoczenia poprzez rozwiązania elektroniczne.

Subskrybuj

nowości
Subskrybuj nowości

Zapisz się i otrzymuj najnowsze informacje o produktach OJ Electronics.

Kontakt z

OJ Electronics
Kontakt z OJ Electronics

Dialog i bliska kooperacja są najkrótszą drogą do znalezienia idealnych rozwiązań.