Bilanse energetyczne

Cel

Maksymalna produkcja przy najmniejszym możliwym zużyciu energii.

Celem opracowywania bilansów energetycznych w OJ Electronics jest minimalizowanie zużycia energii oraz zasobów naturalnych poprzez monitorowanie rocznej konsumpcji elektryczności, wody i ciepła. Czynimy to analizując zużycie w stosunku do poprzedzającego roku, przy uwzględnieniu zmian wolumenu sprzedaży produktów wytworzonych w Danii. Bilanse te służą również do zwiększania świadomości w zakresie poziomów zużycia wśród pracowników, pomagając w modyfikacji ich zachowań zgodnie z przyjętym w firmie kodeksem postępowania.
 

Z rozwagą korzystamy z zasobów naturalnych

Bilanse energetyczne opisują zużycie zasobów w ciągu całego roku. W celu monitorowania i wpływania na krótkoterminowe wahania jego poziomu, dodatkowo korzystamy z wewnętrznych strategicznych kart wyników, zawierających ustalone wyraźne cele dotyczące zużycia, by zapewnić jego nieustanną kontrolę i bieżące dostosowywanie. Pomaga nam to w utrzymywaniu odpowiedzialnego poziomu zużycia zasobów naturalnych i jego ciągłym zmniejszaniu.

Nasza marka

Know How Creates
Know How Creates

Know How Creates jest naszą obietnicą w Państwa kierunku: łączymy naszą wiedzę i doświadczenie w celu znalezienia najlepszego z możliwych rozwiązań.

Nasza misja

& wartości
Nasza misja & wartości

OJ Electronics podwyższa komfort życia i jakość otoczenia poprzez rozwiązania elektroniczne.

Subskrybuj

nowości
Subskrybuj nowości

Zapisz się i otrzymuj najnowsze informacje o produktach OJ Electronics.

Kontakt z

OJ Electronics
Kontakt z OJ Electronics

Dialog i bliska kooperacja są najkrótszą drogą do znalezienia idealnych rozwiązań.