Kompletny i uniwersalny termostat z funkcją sterowania przez WiFi

Termostat WiFi OJ Microline® OWD5 ma te same opcje ustawień oraz funkcje, co uznany termostat dotykowy OJ Microline® OCD5, a dodatkowo jest wyposażony w moduł WiFi. Sprawia to, że jest to najbardziej kompletny i uniwersalny termostat do sterowania instalacją elektrycznego ogrzewania podłogowego przez WiFi.

Użytkownicy mogą teraz sterować swoimi termostatami za pomocą intuicyjnej aplikacji. Każdym termostatem mogą sterować osobno lub połączyć je w strefy grzewcze. System można łatwo rozbudowywać i ponownie konfigurować w miarę zmieniających się potrzeb. To właśnie jego skalowalność sprawia, że idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań w domach mieszkalnych – od ogrzewania samej łazienki po instalację ogrzewania podłogowego obejmującą cały dom.

Termostat WiFi OJ Microline® OWD5 jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi czujnikami temperatury oraz systemami ramowymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do unowocześniania istniejących rozwiązań grzewczych, jak i do zupełnie nowych budynków.

 

Termostat z

funkcją WiFi

Funkcja WiFi umożliwia sterowanie termostatem za pomocą aplikacji.

Aplikcja

OJ Microline

Spełnia wszystkie codzienne potrzeby użytkownika i ułatwia pracę monterów.

Niezawodna

technologia

Bazujące na popularnej serii OCD5 termostaty z funkcją WiFi zostały dokładnie przebadane, są trwałe i łatwe w obsłudze.

Więcej

szczegółów

Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do informacji technicznych dotyczących nowych termostatów dotykowych OJ Microline Touch.