Zaspokajamy potrzeby związane z elektronicznym sterowaniem wentylacją w zakresie 360◦

W OJ Electronics stosujemy podejście o zasięgu 360° do biznesu związanego z systemami wentylacji. Biznesu naszego oraz Państwa. Oznacza to, że wszystko, czego Państwo potrzebują do elektronicznego sterowania wentylacją, zapewnia Państwu jeden dostawca. Oferujemy zarówno produkty na indywidualne zamówienie, jak i standardowe. I zapewniamy, że nasze doświadczenie zdobywane od 50 lat w branży instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych wykorzystujemy nie tylko do tworzenia doskonałych produktów, ale także do zachowania pełnej kontroli nad każdym aspektem dotyczącym projektu, produkcji, dostawy i wsparcia technicznego.

Współpraca dla osiągnięcia doskonałości 

Rozpoczynając biznes z OJ Electronics, zyskujecie Państwo dostęp do naszej wszechstronnej znajomości różnorodnych zastosowań, do naszej specjalistycznej wiedzy oraz wglądu w rynek projektów wentylacji. Wzbogacanie Państwa projektów o wartość dodaną stanowi podstawę naszej działalności.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego katalogu produktów. 

 

Produkty

HVAC

Aby zapoznać się z pełną ofertą w zakresie produktów HVAC zobacz:

> Sekcję produktów HVAC

> Katalogi produktów HVAC

 

 

 

OJ Drives

Dedykowane wentylacji

Sprawdź naszą ofertę w zakresie uniwersalnych kontrolerów do wentylatorów FC i EC.

OJ GreenZone

Nowoczesna kontrola jakości powietrza

Nasz system OJ Green Zone to inteligentne i bardzo efektywne rozwiązanie, zapewniające nowoczesną kontrolę jakości powietrza.

Kontakt

OJ Electronics

Dialog i bliska współpraca to najlepsza droga do perfekcyjnych rozwiązań.