OJ Air Cloud® - oparty na chmurze system do sterowania AHU oraz wentylacją

OJ Air Cloud® pomaga zredukować czas przestojów systemów AHU poprzez umożliwienie szybszego i łatwiejszego niż kiedykolwiek rozwiązywania problemów. Ten darmowy, oparty na chmurze system umożliwia rejestrowanie danych, zindywidualizowane pulpity, łatwą diagnostykę za pomocą wykresów graficznych, widok urządzenia, alarmy przesyłane pocztą elektroniczną i rejestr działań użytkownika.

Lepsze i tańsze wsparcie zdalne

Niezależnie od tego, czy jesteś partnerem serwisowym lub producentem systemów AHU, rozwiązanie OJ Air Cloud® zwiększa twoje możliwości dzięki wsparciu zdalnemu poprzez rejestrowanie danych, narzędzia diagnostyczne i rejestr działań użytkownika. Dodatkowo twoje usługi serwisowe stają się nie tylko lepsze – ale również tańsze.

Ty widzisz to samo co oni

Dzięki OJ Air Cloud® wszyscy są na tej samej stronie. Na przykład administratorzy obiektów i partnerzy serwisowi minimalizują ryzyko nieporozumień podczas wspólnej pracy: obie strony mają dostęp do tych samych danych w tym samym czasie, co zapewnia im bezpośredni dostęp do informacji niezbędnych do omówienia i rozwiązania wszelkich problemów - mimo że znajdują się w różnych miejscach.

Bądź (jeszcze lepiej!) przygotowany

Posiadanie wcześniejszego dostępu do informacji na temat problematycznych miejsc poprzez OJ Air Cloud® oznacza, że partnerzy serwisowi mogą wcześniej sprawdzić wszystkie potrzebne im informacje - i przyjechać w dane miejsce w pełni przygotowani z odpowiednimi komponentami i częściami zamiennymi w samochodzie. Oczywiście oznacza to możliwość szybszego rozwiązania alarmów.

To jest bezpłatne!

Korzystanie z OJ Air Cloud® jest całkowicie bezpłatne, przez pierwsze 12 miesięcy –dodatkowo system ten jest już uaktywniony we wszystkich nowych jednostkach OJ Air2 oraz AHC-3000. Aby rozpocząć korzystanie z OJ Air Cloud®, po prostu wejdź do zakładki ‘Cloud’ (chmura), ‘Connect to cloud’ (połącz z chmurą) w menu kontrolera i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Pozwala

zobaczyć wszystko

OJ Air Cloud® oferuje wiele różnych opcji wyświetlania, aby pomóc użytkownikom w uzyskaniu dokładnie tych informacji, których potrzebują. Pełna aktualność - i pełna dostępność.

W pełni

bezpieczne połączenia

Bezpieczne połączenia. Szyfrowanie. Najnowsza technologia HTTPS/TSL. W ten sposób pilnujemy, aby twoje dane pozostały tylko twoje. Dodatkowo system ten jest oczywiście w pełni zgodny z najnowszymi zasadami General Data Protection (ogólnych przepisów o ochronie danych).

Chcesz

rozpocząć?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę produktową OJ Air Cloud®.

 

 

 

Link do

OJ.HVAC-Cloud.com

Kliknij tutaj, aby przejść do strony logowania OJ Air Cloud®.