OJ Air2 – efektywne sterowanie centralami wentylacyjnymi typu „Plug and Play”

Już od czterdziestu lat firma OJ Electronics wytwarza i udoskonala rozwiązania przeznaczone do sterowania centralami wentylacyjnymi (AHU – Air Handling Unit). Produkty z serii OJ Air2 sprawiają, że centrale wentylacyjne są skuteczniejsze i łatwiejsze w obsłudze, co już dawno zostało docenione przez naszych klientów. Najnowszym uzupełnieniem tej serii jest zaawansowany graficzny interfejs użytkownika, dzięki któremu instalacja i codzienna obsługa są proste i intuicyjne.

W serii OJ Air2 ważna jest również możliwość wyboru. Jeżeli klient chce w pełni skorzystać z korzyści, jakie dają zaawansowane funkcje sterowania oraz prosta obsługa, może zainstalować w swoim systemie kompleksowe rozwiązanie. Może jednak również przeskalować swój system, tak aby dostosować się do specyfikacji projektowych i zaoferować swoim klientom dokładnie taki poziom funkcjonalności i kontroli, jakiego potrzebują.

The OJ-Air2 controls up to four zones directly from your AHU

Informacje techniczne na temat serii OJ Air2 znajdziesz tutaj.

Wszystko

W JEDNYM MIEJSCU

Różne okoliczności wymagają różnych rozwiązań. Z systemem OJ Air2 otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie.

Interfejs

DOTYKOWY

Stworzony tak, aby pełnił wiele różnych funkcji – od konfiguracji systemu, przez podłączenia, konserwację, aż po wykrywanie usterek.

Wstępnie zaprogramowany

INTERFEJS SIECIOWY

Zaznacz wybrane przez siebie pola. Interfejs sieciowy rozwiązania OJ Air2 jest wstępnie programowany.

Konfiguracja

SYSTEMU

Wybór rozwiązania OJ Air2 dla twoich centrali wentylacyjnych daje ci dostęp do licznych funkcji sterowania.