Asortyment napędów przeznaczony do rozwiązań wentylacyjnych

Firma OJ Electronics może się pochwalić ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie HVAC, a już od ponad 20 lat tworzy napędy do branży wentylacyjnej. Połączenie wysokiej jakości produktów oraz ogromnej wiedzy na temat wentylacji pozwala nam zaoferować napędy, na których można polegać.

Linia OJ Drives® obejmuje serię rozwiązań napędowych przeznaczonych do różnych zastosowań wentylacyjnych, włączając w to centrale wentylacyjne, wentylatory dachowe, wentylatory z napędem bezpośrednim, wentylatory skrzynkowe i obrotowe wymienniki ciepła.

Alternatywa dla obrotowych wymienników ciepła.

DRHX to kolejna generacja obrotowych wymienników ciepła oparta na zupełnie nowej technologii. Seria DRHX obejmuje zakres od 2 Nm do 14 Nm oraz sterowanie modbus i analogowe. Dostępna jest również wersja z wyświetlaczem 3x7 segmentów.

Seria produktów OJ DV – stworzona tak, aby spełniać twoje potrzeby.

Nasza nowa linia napędów OJ DV obejmuje 13 wariantów o różnej mocy (od 0,5 do 15 kW) umieszczonych w pięciu różnych obudowach pasujących do każdego wentylatora dachowego, wentylatora z napędem bezpośrednim i centrali wentylacyjnej.

Wiedza

na temat rynku

Fachowy dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do doskonałego rozwiązania.

 

 

 

 

 

 

 

Zupełnie nowa technologia

dla obrotowych wymienników ciepła

Przedstawiamy nową generację napędów do obrotowych wymienników ciepła, opartą na zupełnie nowej technologii obejmującej bezczujnikowy wskaźnik obrotów.

Seria produktów

dla obrotowych wymienników ciepła

Uzyskaj dostęp do informacji technicznych na temat naszej serii napędów DRHX przeznaczonej do obrotowych wymienników ciepła.

Praca

w każdych warunkach

Ciągła praca od -40° do + 50°. W trybie pożarowym napędy OJ DV mogą działać przez jedną godzinę w temperaturze 70°.

Seria produktów

do różnych wentylatorów

Kliknij tutaj, aby wyświetlić informacje techniczne na temat serii napędów DV przeznaczonej do systemów wentylacyjnych.