Strefowa kontrola systemów VAV

OJ GreenZone™ to inteligentny system kontroli strefowej, cieszący się szerokim uznaniem za precyzyjną kontrolę do 125 pomieszczeń / stref. Nasze rozwiązanie spełnia wymagania nowoczesnych budynków komercyjnych, potrzebujących szerokiego spektrum kontroli systemów wentylacyjnych.

OJ GreenZone™ umożliwia znaczące ograniczenie zużycia energii i emisji CO2.  System jest doskonałym przykładem łatwości procesu instalacji obsługi, także dzięki łączności WiFi.

Dopracowywanie systemu kontroli OJ GreenZone™

Najnowsze dodatki w oprogramowaniu odzwierciedlają naszą filozofię tworzenia urządzeń, które będą w stanie umożliwić intuicyjną instalację i obsługę, zapewniając jednocześnie najlepszą możliwą kontrolę. Panel naścienny OJ RPT-20T to nowoczesny, wyposażony w dotykowy ekran interfejs, dający użytkownikowi intuicyjną kontrolę nad wentylacją i temperaturą. Kolorowy, 2 calowy ekran używa prostych, rozpoznawalnych symboli. Panel podłączany jest do systemu za pomocą połączenia QuickPlug™ Modbus.

Łatwość

instalacja

Rozwiązanie typu Plug&Play pozwala na oszczędzenie czasu i pieniędzy – nie ma konieczności programowania.

Ekran dotykowy

Panel naścienny

Końcowy element Twojego systemu GreenZone™- naścienny panel dotykowy OJ-RPT-20T

Inteligentny

Oszczędności

Zaawansowana kontrola wentylacji i optymalizacja temperatur, przepływu powietrza i wody to oszczędności energetyczne nawet do 65%

Produkty

OJ GreenZone

Dostęp do szczegółów technicznych systemu OJ GreenZone™.