Dobre ogrzewanie. Dobre chłodzenie. Dobre samopoczucie.

System OJ Waterline™ WLM3 umożliwia kontrolę temperatury ogrzewania i chłodzenia. 

Ogrzewanie i chłodzenie może być zapewnione przez ten sam układ przewodów w podłodze lub za pośrednictwem dwóch oddzielnych rozdzielaczy, np. ogrzewanie podłogowe i chłodzenie sufitowe. Zapewnia to najwyższy możliwy komfort cieplny.

Idealna temperatura

Za gorąca podłoga może po dłuższym czasie powodować dyskomfort, a jej zbyt niska temperatura wiąże się z nieprzyjemnymi doznaniami. Dodatkowo, niewłaściwa temperatura może przyczyniać się do uszkodzenia pewnych typów podłóg. System OJ Waterline™ WLM3 zapewnia prawdziwy komfort dzięki ograniczeniu maksymalnej i minimalnej temperatury podłogi oraz precyzyjnej kontroli.

Ogrzewanie i chłodzenie w jednym

Oprócz sterowania ogrzewaniem, moduły główne OJ Waterline™ WLM3 mogą również kontrolować chłodzenie. Dzięki czujnikom nasz system odczytuje temperaturę powietrza w pomieszczeniu i ochładza podłogę do temperatury niższej od zarejestrowanej. Opcjonalnie może on również kontrolować wilgotność i kondensację pary wodnej wyliczając rzeczywistą wartość punktu rosy. Rozwiązanie to zapewnia wydajność energetyczną oraz efektywność kosztową przy jednoczesnym komforcie, jakiego wymagają użytkownicy.

Nasza marka

Know How Creates
Know How Creates

Know How Creates jest naszą obietnicą w Państwa kierunku: łączymy naszą wiedzę i doświadczenie w celu znalezienia najlepszego z możliwych rozwiązań.

Nowości

i wydarzenia
Nowości i wydarzenia

Informacje o wszystkich wydarzeniach i nowościach w OJ Electronics możesz znaleźć tutaj.

Green Comfort

Inteligentna kontrola
Green Comfort

Inteligentna kontrola umożliwiająca osiągnięcie maksymalnego komfortu oraz obniżenie zużycia energii.

Kontakt z

OJ Electronics
Kontakt z OJ Electronics

Dialog i bliska kooperacja są najkrótszą drogą do znalezienia idealnych rozwiązań.