Informacje o marce OJ Winterline®

Efektywne energetycznie sterowanie topieniem śniegu i lodu

Firma OJ Electronics oferuje systemy przeciwoblodzeniowe, które pozwalają w pełni cieszyć się urokami zimy, bez problemów związanych z nieprzejezdnymi podjazdami i parkingami, zamrożonymi rurami i spadającymi soplami.

Marka OJ Winterline® została stworzona z myślą o oferowaniu stale udoskonalanych produktów. Portfolio OJ Winterline® obejmuje rozwiązania spełniające każdą potrzebę – od sterowania na małą skalę, przez usuwanie oblodzenia z rynien i rur ściekowych, aż po roztapianie dużych powierzchni. Nasze inteligentne, uniwersalne rozwiązanie ETO2 do topienia śniegu i lodu nadaje się do każdego zastosowania wykorzystującego grzanie hydrauliczne lub elektryczne.  Optymalną pracę rozwiązania zapewnia sterowanie wydajnością, dzięki któremu instalacja jest zarówno skuteczna, jak i ekonomiczna.

 

Funkcje termostatu zapewniające minimalne zużycie energii.

System przeciwoblodzeniowy załącza się tylko wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej określonego progu, a czujniki wykryją obecność śniegu lub lodu. Dzięki temu energia jest zużywana tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego katalogu produktów 

 

 

Produkty

OJ Winterline

W celu zapoznania się z kompletną ofertą zapraszamy do:

Sekcja produktowa

> Katalogi produktów

Kontakt

OJ Electronics

Dialog i bliska współpraca to najlepsza droga do perfekcyjnych rozwiązań.


 

News

OJ Winterline